• Vajza e Remzies i ka dy fjalë per Gëzimen

Vajza e Remzies i ka dy fjalë per Gëzimen

Pak ditë më parë, u ngrit pyetja se përse renë e vajzen e Remzie Osmanit, nuk i shohim bashkë.

Dhe, pa kaluar java, kunatat u shfaqen përkrah njëra-tjetres në një foto të publikuar tashmë në Instagram, shkruan “Kosovarja”.
E, fotografia nuk u lëshua pa qëllim. Ishte Riola, vajza e Remzies, ajo që e postoj fotografinë përkrah Gëzimes, të cilen po e uronte për ditëlindje.

Per dallim nga Gëzimja, që është mjaftë e dhënë pas fotove e rrjeteve sociale, Riola shihet tejet rrallë, madje faëen e saj në Instagram e ka private dhe muk mund ti sheh kushdo postimet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Riola në këtë urim, quan Gëzimen motër.

Receta të ngjajshme...