• Gruaja e Goldit i thyen tabutë, ja si rregullohet për Bajram

Gruaja e Goldit i thyen tabutë, ja si rregullohet për Bajram

Gold Ag nuk ka shumë kohë që ka kurorëzuar dashurinë me martesë.

Ai dhe Ermira Shkodra janë duke i shijuar ditët e para të martesës, shkruan “Kosovarja”.

E sot si në çdo familje myslimane as në shtëpinë e Goldit nuk ka munguar fryma festive.

Ai ka sjellë foton me nënën e gruan. Ku natyrisht vëmendja u fokusua tek nusja e re e cila nuk u shfaq e veshur tradicionalisht sicc e kanë zakon nuset, por në rroba serioze- elegante.

Nuse moderne pra./Kosovarja/

Receta të ngjajshme...